خانه / جستار / دوره آنلاین رایگان ناداستان دانشگاه آیوا: نوشتن درباره مکان و طبیعت

دوره آنلاین رایگان ناداستان دانشگاه آیوا: نوشتن درباره مکان و طبیعت

با گذراندن این دوره یک ماه و نیمه، مرور کوتاهی بر انواع خاصی از ناداستان خلاق خواهید داشت: روایت سفر (که از نظر من متفاوت از سفرنامه است)، ژورنالیسم علمی، جستار و تصویرگری طبیعت. این دوره‌ها به زبان انگلیسی برگزار می‌شود، اما مخاطب آن نویسندگانی از سرتاسر جهان هستند. در معرفی این دوره تاکید شده که حتی کسانی که در حال تمرین و بهبود مهارت‌های نوشتاری انگلیسی‌شان هستند، از مخاطبان این کارگاه هستند.
دانشگاه آیوا هرساله کارگاهی سه ماهه برای نویسندگان بین‌المللی و غیرآمریکایی برگزار می‌کند و برای برگزاری این دوره‌ها از همین نویسندگان کمک می‌گیرد. از میان نویسندگان ایرانی، مهسا محب‌علی در این کارگاه شرکت کرده است و در تدریس دوره برگزارشده در پاییز 95 همکاری کرده است. گذراندن این دوره به شما نشان می‌دهد که افراد با ملیت‌های مختلف چطور با حرفه نوشتن برخورد می‌کنند. خواندن مطالب متنوع و نوشتن جستارهایی به انگلیسی و نقد آن توسط تازه‌نویسندگانی از تمام دنیا هم کمک می‌کند تا صدای خودتان را در نوشتن پیدا کنید.
این دوره از 24 آذر تا 5 بهمن 97 برگزار می‌شود و شما می‌توانید آن را با سرعت دلخواه خودتان دنبال کنید به این ترتیب که ویدئوی درس را ببینید، مطالب معرفی‌شده را بخوانید و در بحث‌های آزاد شرکت کنید.
این کارگاه در پلتفورم آموزشی نووواِد ارائه می‌شود:

https://iowa.novoed.com/#!/courses/stories-of-place-iwp/flyer

درباره ی ویراستار

همچنین ببینید

دانش‌آموخته - Educated

دانش‌آموخته

دانش‌آموخته (نوشته تارا وست‌اُور) آزاده هاشمیان تارا وست‌اُور، نویسنده این کتاب هرگز مدرسه نرفته و دیپلم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *